mam problem z dzwiekiem w komputerze


ConTROLL

Specyficzne problemy dotyczące dźwięku. SoundBlaster Live! Jeśli gra. Mam identyczny problem z dzwiekiem. Właczam komputer chodzi Winamp i po 1, 2 godzinach dzwiek znika, ma ktos jakis pomysł na rozwiazanie. Witam mam problem z dzwiekiem w starym komputerze konkretnie 64 mb ram-u i 600mhz chodzi o to ze sterowniki po formacie zainstalowalo mi. Witam, od jakiegoś czasu mam problem z dźwiękiem w komputerze. w czasie odtwarzania filmów czy muzyki wyskakuje mi komunikat-" Gniazdo. Witam mam problem z dźwiękiem w mozilla 3. 6. 3. Problem pojawił się dziś. Mam problem z komputerem strasznie wolno chodzi? może pomożecie. Mam problem z dźwiękiem w laptopie Toshiba satellite Win 7. i na głośnikach komputera, nie wyświetlają się okna z ustawieniami,. Komputer Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane. Mam hp Pavillona dv9700 i od jakiegos czasu mam problem-dzwiek idzie mi.
Mam problem, ponieważ nagrałem pianino, do którego nie pasuje żaden akord danego. Problem z dźwiękiem w Komputerze:, Luk@ s, Komputery& Oprogramowanie


. Mam problem z dźwiękiem, mianowicie po podłączeniu komputera (Core 2 Duo e7200, evga 750i sli ftw GeForce gts 250 Gainward 512mb DVI& hdmi.

Witam, ja mam z kolei problem z dźwiękiem, chciałbym żeby dźwięk z komputera (winampa czy filmu) był odtwarzany przez głośniki telewizora, próbuje podłączać to.

Mam problem z przeniesieniem dzwieku z komputera na tv Panasonic x20. Połaczyłem tv z komputerem kablem z jednej strony JackDo kompa a z drugiej dwie.
Po pierwsze: mam problemy z wylaczaniem, musze jej odcinac zasilanie. Po drugie: pojawil sie problem z dzwiekiem-po wlaczeniu komputera moge zmienic.Multi Forum Dyskusyjne: mam problem z dzwiekiem co mam zrobic-Multi Forum. Komputery, Komputery i sprzęt komputerowy, Programy i Internet. Za niewielkie pieniądze możemy zamienić nasz komputer także w telewizor. Mam taki sam problem z dźwiękiem szumi na niektórych kanałach a. Problem z dźwiekiem w filmiku. Amv. Witam, potrzebna pomoc. Mam problem z drukarką hp 5150 (usb) na komputerze win 98, p3 500MHz, i810.
Ja mam problem z dźwiękiem a kompletnie się na tym nie znam. Gdy włączam komputer i nie włączę zaraz potem odtwarzacza, a chcę dopiero np. Po 10 minutach. 00000linkstart4000000linkend40

Mam problem z ustawieniem dźwięku 5. 1 w komputerze. Posiadam zintegrowaną kartę muzyczną (Płyta Główna Asus p5kpl-am se) Realtek alc662. . Niestety raz na kilka uruchomień komputera mam problem z dźwiękiem. Wygląda to tak, że jak Ubuntu wstaje, to dźwięk powitalny się zacina.

. Problemy z dźwiękiem– pewnie masz na myśli! #$% Pulseaudio– no ja mam to samo. Naprawdę nie każdy lubi grzebać w komputerze aby zaczęło mu coś działać. Jak mam problem to w suporcie dostaję prostą odpowiedź:Witam tez mam problem z dzwiekiem i wyskakuje mi error: Bad DirectSound driver. Po jakimś czasie użytkowania komputera zanika dźwięk tylko zostają.